Niderlandystyka UAM


  • Index
  •  » News
  •  » WPISY DO INDEKSÓW I NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ

#1 2009-01-23 17:50:39

Jacek Golicz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 13
Punktów :   

WPISY DO INDEKSÓW I NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ

SŁUCHAJCIE, NAPISAŁEM DO PANI RATAJ, NASZEJ OPIEKUNKI ROKU ODNOŚNIE INDEKSÓW I KART. DOSTAŁEM NIEZŁY OPIERDOL, PONIEWAŻ NIE MAMY STAROSTY. A WIĘC, JEŚLI NIE MACIE NIC PRZECIWKO, OD DZISIAJ JA JESTEM NASZYM STAROSTĄ BYŁY JUŻ DWA SPOTKANIA, WIĘCEJ NIE MOŻNA OPUŚCIĆ, BO NAPRAWDĘ BĘDZIEMY NIEDOINFORMOWANI. KOLEJNOŚĆ WPISÓW W INDEKSIE USTALA NAM ZAJAS. NAPISAŁEM DZISIAJ DO NIEGO, DAM WAM ZNAĆ OD RAZU, JAK MI ODPOWIE. PYTAŁEM GO TEŻ O TO, CZY NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ, NA STRONIE "PRZEDMIOTY OBJĘTE ZALICZENIEM" W TYM SEMESTRZE DOSTAJEMY WPISY (DRUGA STRONA DOTYCZY EGZAMINÓW, KTÓRYCH OCZYWIŚCIE TERAZ NIE MAMY). SPRAWDZAJCIE FORUM PRZEZ WEEKEND, MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEMY. TOT ZIENS!



PONIŻEJ MACIE LINKA DO PLIKU, W KTÓRYM JEST DOKŁADNA KOLEJNOŚĆ PRZEDMIOTÓW W INDEKSIE. INFORMATYKA TRWA JEDEN SEMESTR, ALE NIE WIADOMO, JAK WYGLĄDA SPRAWA Z ZALICZENIEM. DOWIEMY SIĘ WSZYSTKIEGO NIEDŁUGO. NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ POTRZEBUJEMY WPISÓW Z "PRZEDMIOTÓW OBJĘTYCH ZALICZENIEM". CO DO TYCH "OBJĘTYCH EGZAMINEM - TAM TEŻ JEST RUBRYKA "ZALICZENIE" - NIE WIEM. ALE SIĘ DOWIEM! NA RAZIE SPOKOJNIE WYPEŁNIAJCIE SOBIE INDEKSY

http://docs.google.com/View?docID=dhrd6 … on=_latest

Ostatnio edytowany przez Jacek Golicz (2009-01-24 03:03:30)

Offline

 

#2 2009-01-25 12:39:30

malgo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: WPISY DO INDEKSÓW I NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ

no i wychodzi na to że informatykę mamy jeden semestr... a jak filologia angielska? czemu nie ma nigdzie zadnych info? bedziemy miec zaliczenie w lutym czy jak? uch... nie rozumiem juz nic kompletnie.


aha, zapomnialam, brawa, usciski i rispekt dla Jacka, naszego nowego starosty!!

Ostatnio edytowany przez malgo (2009-01-25 12:41:50)

Offline

 

#3 2009-01-26 19:18:49

ana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: WPISY DO INDEKSÓW I NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ

filologia angielska ma przez rok It :] jutro na lit dowiemy sie wszystkiego :]

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » WPISY DO INDEKSÓW I NA KARCIE EGZAMINACYJNEJ

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl